Староста класу: 

      Заступник старости класу: 

 

   Сектор «Просвіта» - надає допомогу  в подоланні труднощів у навчанні, контролює відвідуваність і готовність до занять, готує цікаві тематичні класні години, вікторини, знайомить з сучасними досягненнями науки і культури, бере участь в підготовці до інтелектуальних конкурсів, олімпіад.

Склад:  

 

   Сектор «Порядок» - у міру необхідності проводить роботу з порушниками дисципліни і порядку, складає графік чергувань, здійснює організацію суботників, відповідає за своєчасну здачу підручників і їх отримання в шкільній бібліотеці, контролює озеленення класу.

Склад:  

 

   Сектор «Дозвілля» - сприяє культурному та змістовному проведенню дозвілля, організовує культурно-масові заходи в класі, відповідає за організацію екскурсій, класних вечорів, складання розважальної програми, займається з класними керівниками організацією екскурсій, відвідуванням театрів і музеїв.

 Склад:  

               

 

    Сектор «Прес-центр» - контролює випуск класами газет до знаменних дат і свят, відображає підсумки життєдіяльності учнів, здійснює контроль за утриманням та періодичністю зміни інформації на шкільних стендах, фіксує життя класу в фотографіях; керує роботою з оформлення класного альбому.

 Склад: 

 

     Сектор «Олімпієць» - формує команду для участі в шкільних змаганнях, організовує спортивні заходи в класі. Відповідає за організацію виїздів класу в туристичні поїздки.

 Склад: 

 

     Сектор «Турбота і добро»  - урізноманітнює соціально значиму діяльність учнів.  Сектор організовує  візити до учнів, що довго хворіють та не відвідують школу, забезпечує участь класу в проведених школою акціях милосердя та інших акціях: «Подаруй школі книгу!», «Подаруй дітям радість» тощо.

Склад: